// سه شنبه, ۲۹ دی ۹۴ ساعت ۱۷:۰۰

مدتی قبل اعلام شد که پلاتینیوم گیمز در حال ساخت یک بازی از سری لاک‌پشت‌های نینجا است. اخیرا وب‌سایت پیورایکس‌باکس تصاویری از گیم پلی بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan منتشر کرده است. با زومجی همراه باشید.

ساخت جدیدترین بازی از سری لاک‌پشت‌های نینجا برعهده استودیو پلاتینیوم گیمز که بازی‌های چون Bayonetta و Vanquish را در کارنامه دارد، گذاشته شده است و این استودیو از طراحی سل‌شیدد مشابه Transformers: Devastation ،دیگر بازی این استودیو، برای خلق اولین تجربه خود در این سری محبوب استفاده کرده است. براساس اطلاعات فاش شده از بازی TMNT: Mutants in Manhattan، این بازی در سبک جهان آزاد بوده و شهر نیویورک را برای رخداد حوادث برگزیده است. اولین تصاویر این بازی را در زیر مشاهده می‌کنید.

همانطور که مشاهده کردید، در این تصاویر طراحی هنری بازی، سلاح‌های لاکپشت‌های نینجا و دشمنانی که به مایکل‌آنجلو، دانتلو، لئوناردو و رافائل حمله کرده‌ا‌ند، قابل مشاهده است. این بازی سومین همکاری پلاتینیوم گیمز و اکتیویژن پس از The Legend of Korra و Transformers: Devastation است. پیش از این نیز تصویری لاک‌پشت‌های نینجا پلاتینیوم گیمز منتشر شده بود. علاوه بر عرضه TMNT: Mutants in Manhattan بر روی پلتفرم‌های  ویندوز، ایکس‌باکس 360، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 3 و پلی‌استیشن 4، دومین قسمت فیلم لاک‌پشت‌های نیز بر روی پرده عریض سینماهای جهان اکران خواهد شد که می‌توانید تریلر این فیلم را مشاهده کنید. علاوه بر پروژه TMNT: Mutants in Manhattan استودیو پلاتینیوم گیمز مشغول ساخت بازی‌های Scalebound انحصاری ایکس‌باکس وان، Star Fox Zero انحصاری Wii U و NieR: Automata انحصاری پلی‌استیشن 4 است.

منبع: OnlySP

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده