// جمعه, ۱۱ دی ۹۴ ساعت ۱۶:۰۰

لئوناردو دی‌کاپریو در مصاحبه‌ای با مجله معتبر امپایر از مذاکرات ۲۰ سال پیش خود با جیمز کامرون بر سر ایفای نقش اسپایدرمن صحبت کرده است. با زومجی و جزئیات بیشتر این خبر همراه باشید.

در سال ۲۰۰۲ قراربود جمیز کامرون کارگردانی فیلم اسپایدرمن را برعهده بگیرد و قصد داشت پیتر پارک (اسپایدرمن) را با لئوناردو دی‌کاپریو  روی پرده نقره‌ای سینماها ببرد اما این اتفاق نیفتاد و استودیوی مارول مردعنکبوتی خود را با کارگردانی سام ریمی تولید و به نمایش درآورد. لئوناردو دی‌کاپریو در مصاحبه‌ای که اخیرا با امپایر داشته، اعلام کرده که ظاهرا تصمیم جمیز کامرون برای ساخت این فیلم جدی بوده و فیلم‌نامه‌ای هم تهیه شده بوده. وی معتقد است که فاصله‌اش تا ظاهر شدن در نقش پیتر پارکر خیلی زیاد نبوده و صحبت‌هایی مبنی بر حضور آرنولد شوارتزنگر در نقش اووتو اکتاویوس هم به گوش می‌رسیده.

اما در نهایت توبی مگوایر در نقش مرد عنکبوتی ظاهر شد و به‌طور حتم اسپایدرمنی که در آن سال به نمایش عموم درآمد، می‌توانست با کارگردانی کامرون و بازی دی‌کاپریو اثری کاملا متفاوت و خاص‌تر باشد. از نظر بسیاری منتقدان سینما، دی‌کاپریو بازیگری فوق تواناست و از عهده هر نقشی، هر چه‌قدر دشوار و سخت، به خوبی بر‌می‌آید و می‌تواند روزی در نقش یک ابر قهرمان دنیای کمیک‌ها هم ظاهر شود.

نظر شما چیست؟ آیا دی‌کاپریو می تواند ابرقهرمان خوبی باشد؟ بین دی‌سی و مارول، کدامیک برای انتخاب او دست به‌کار خواهند شد؟

منبع : comicbookmovie.com

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده