// سه شنبه, ۸ تیر ۹۵ ساعت ۱۴:۱۸

در حالی که تقریبا یک ماه به انتشار مجموعه Batman: Return to Arkham باقی مانده بود، کمپانی براداران وارنر از تاخیر در عرضه آن تا تاریخی نامعلوم خبر دارد. با زومجی همراه باشید.

کمپانی برادران وارنر (Warner Bros) چندی پیش مجموعه Batman: Return to Arkham را برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان معرفی کرد که شامل بازی‌های Batman: Arkham Asylum و Batman: Arkham City است و علاوه بر نسخه اصلی این بازی‌ها، شامل تمام DLC‌های منتشر شده نیز می‌شود. این مجموعه قرار بود در تاریخ ۲۹ جولای (۸ مرداد) عرضه شود که حال سازندگان خبر از تاخیر آن تا تاریخی نامعلوم داده‌اند. در ادامه می‌توانید بیانیه رسمی برادران وارنر در این مورد را بخوانید:

پس از بررسی روند پیشرفت پروژه، کمپانی برادران وارنر تصمیم گرفت تا عرضه مجموعه Batman: Return to Arkham را به تعویق بیاندازد تا تیم سازنده بازی در استودیو ویرچوس گیمز مدت زمان کافی برای ارائه یک تجربه عالی از بازی‌های بتمن را داشته باشند.

فعلا تاریخ جدیدی برای عرضه این مجموعه در نظر گرفته نشده و هر زمان که بازی آماده باشد، اطلاعات بیشتری در این زمینه ارائه خواهیم داد. می‌دانیم که این خبر ناراحت‌کننده است، ولی این زمان اضافی باعث خواهد شد تا یک تجربه عالی برای طرفدارانمان خلق کنیم.

نسخه‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 این بازی‌ها توسط استودیو چینی Virtuous Games در دست توسعه است و در پورت آن‌ها از Unreal Engine 4 استفاده می‌شود. همچنین بازی Batman: Arkham Origins که ساخت آن برعهده استودیو راک‌استدی نبود، در این مجموعه وجود نخواهد داشت.

دانلود ویدیو با رزولوشن SD360p | دانلود ویدیو با رزولوشن HD720p

منبع: EuroGamer

تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده