// چهار شنبه, ۱۴ مرداد ۹۴ ساعت ۰۰:۰۰

کنفرانس مایکروسافت در گیمزکام 2015 کنفرانس تریلرها بود! بعد از انتشار تریلرهای متعدد، حال نوبت به گروه ضربت رسیده است تا خودنمایی کنند. با تریلر Rainbow Six: Siege در گیمزکام ۲۰۱۵ در ادامه با زومجی همراه شوید.

یوبی‎سافت در جریان برگزاری نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۵ تریلری هیجان‎انگیز از بازی Rainbow Six: Siege منتشر کرد. Rainbow Six Siege به عنوان یک بازی تیراندازی تاکتیکی معرفی شده است و جا پای اسطوره‌ای چون Counter Strike و البته Rainbowهای قدیمی گذاشته است. بازی شامل تمامی المان‌های تیراندازی‎های مدرن مانند Killcam (نشان داده شدن چگونگی کشته شدن شما از زاویه‌های دیگر)، تعداد بی‌شماری از تیرها و اسلحه‌ها، کشتن‌ها و درگیری‌های تن به تن، دویدن‌های سریع و بیشتر می‌شود. تمامی این عناصر باعث می‎شوند Rainbow Six: Siege جذاب‎تر از همیشه جلوه کند.

بازی مذکور قرار است روز ۲۱ مهر سال جاری (۱۳ اکتبر ۲۰۱۵) برای پلتفرم های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

در ادامه می‎توانید تریلر جدید بازی را مشاهده کنید:

دانلود ویدیو با رزولوشن 480p | دانلود ویدیو با رزولوشن 720p

منبع: DSOG

[alert variation="alert-warning"]برای مشاهده کلیه اخبار، مقالات و حواشی مربوط به گیمزکام ۲۰۱۵ به صفحه اختصاصی این رویداد در زومجی مراجعه کنید [/alert]

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده