// یکشنبه, ۱۱ مرداد ۹۴ ساعت ۱۵:۳۰

تیم 17،استودیو سازنده ‌سری بازی‌های محبوب Worms خبر از ساخت دو بازی جدید از این مجموعه داد. این دو بازی Worms WMD و Worms 4 نام دارند. با زومجی و ادامه این خبر همراه باشید.

استودیو بازی‌سازی تیم 17 در ۲۵امین سالگرد تاسیس خود و ۲۰امین سالگرد مجموعه بازی‌های Worms، به طور رسمی‌ دو بازی Worms WMD و Worms 4 را معرفی‌ کرد.Worms WMD هم اکنون در حال طی‌ کردن مراحل ساخت خود است و اوایل سال ۲۰۱۶ برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی‌ منتشر خواهد شد. Worms 4 نیز در ماه آگوست (مرداد) برای iOS منتشر می‌شود. هر دو بازی در جریان نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۵ قابل بازی خواهند بود.

Worms WMD دارای گرافیکی کارتونی و دو بعدی خواهد بود و پس زمینه‌‌های آن‌ توسط دست طراحی شده است. از ویژگی‌های دیگر این بازی می‌توان به وجود وسائل نقلیه جدید و توانایی داخل شدن به ساختمان‌ها اشاره کرد.

Worms 4 نیز که برای پلتفرم iOS منتشر می‌شود دارای ظاهری غنی و طراحی مناسب برای دستگاه‌های قابل حمل است. بازی دارای مراحل و تیم‌های کوچک‌تر و مسابقات کوتاه‌تری خواهد بود. بازیکنان می‌توانند هم این بازی را به صورت چندنفره آنلاین و هم به صورت تک نفره تجربه کنند. کمپین تک نفره بازی شامل ۸۰ مرحله است. Worms 4 بیش از ۱۰۰ نوع اسلحه و ۵ فضای مختلف برای بازی خواهد داشت.

تیم 17 همچنین در نمایشگاه گیمزکام عناوین دیگری مانند Beyoned Eyes, Sheltered, Strength Of The Sword: Ultimate, Penarium و The Escapists The Walking Dead را به نمایش در خواهد آورد.

منبع: VG247

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده