// جمعه, ۱۲ تیر ۹۴ ساعت ۱۸:۳۰

کاربران انتخابی الکترونیک آرتز، هم‌اکنون درحال آزمایش نسخه آلفا بازی موردانتظار Star Wars Battlefront هستند. همان‌طور که انتظار می‌رفت، این کاربران شروع به فاش کردن عکس‌ها و تصاویر جدید از این بازی کردند که درادامه می‌توانید تصاویر جدید این بازی با کیفیت 4K  را تماشا کنید.

تصاویری که درادامه مشاهده خواهید کرد، از روی یک رایانه‌شخصی با تنظیمات Ultra و کیفیت 4K ضبط شده است. اگرچه این تصاویر همین حالا هم گرافیک درخشان بازی را نشان می‌دهند، اما در نسخه نهایی می‌توانیم انتظار بهبود آن‌ها را هم داشته باشیم.

درادامه این تصاویر را مشاهده و نظرات خود را در رابطه با کیفیت بصری بازی با ما درمیان بگذارید:

با سابقه‌ای که دایس دارد، بدون شک گرافیک بازی حرفی برای گفتن نخواهد گذاشت، اما امیدواریم هرطور که هست، این استودیو بازی دوست‌داشتنی Star Wars: Battlefront که نمایش بسیار  چشم‌گیری در نمایشگاه E3 2015 داشت را بدون مشکل یا با «حداکثر» مشکلات عرضه کند.

بازی Star Wars: Battlefront تنها با بخش چندنفره آنلاین منتشر خواهد شد. بخش آنلاین، مانند نسخه‌های پیشین Battlefield از رقابت‌هایی با حضور بازیکنان زیاد پشتیبانی می‌کند. اگر ویدیو معرفی بسیار زیبای بازی را از دست دادید، می‌توانید از طریق زومجی به مشاهده اولین تریلر Star Wars: Battlefront بپردازید.

طی هفته‌های اخیر، دایس اولین نمایش گیم‌پلی Star Wars: Battlefront را در نمایشگاه E3 2015 به مردم نشان داد. برای مشاهده نمایش این بازی در کنفرانس الکتروینک آرتز به اینجا و نمایش دیگر آن در کنفرانس سونی می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

بازی Star Wars: Battlefront در تاریخ ۱۷ نوامبر سال ۲۰۱۵ میلادی (۲۶ آبان سال ۱۳۹۴) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. انتظار می‌رود این بازی حضور ویژه‌ای را در کنفرانس سونی در نمایشگاه E3 2015 داشته باشد.

منبع: VG247

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده