// شنبه, ۲۹ فروردین ۹۴ ساعت ۱۶:۰۰

یکی از کاربران وبسایت Imgur به نام SuitArts، به تازگی چند تصویر مفهومی از نسخه‌ی Ultimate Team بازی FIFA 16 تهیه و منتشر کرده است که نکات جالبی را به نمایش می‌گذارند. اگر هنوز این تصاویر را ندیده‌اید پیشنهاد می‌کنیم که با زومجی همراه باشید.
این تصاویر صرفا جنبه مفهومی و ایده‌پردازانه دارند، چون همانطور که می‌دانید هنوز بازی FIFA 16 منتشر نشده و اطلاعاتی از آن در دست نیست؛ ضمن اینکه وجود نسخه‌ی Ultimate Team برای این بازی تایید نشده است. با این حال تصاویر زیر که منوها و بخش‌های مختلف بازی را نشان می‌دهند حاوی ایده‌های جالبی هستند. بخش مشخصات بازیکن‌ها اطلاعات جالبی را ارائه می‌کند و منوی اصلی، ترکیب تیم‎‌ها، نقل‌ و انتقال بازیکنان و ... طراحی جالبی دارند. البته بعید است این ویژگی‌ها را در بازی اصلی نیز ببینیم، اما بد نیست تیم سازنده‌ی FIFA 16 نگاهی به طراحی‌های SuitArts داشته باشند.
ption id="attachment_28352" align="aligncenter" width="1000"]منوی اصلی منوی اصلی
ption id="attachment_28353" align="aligncenter" width="1000"]منوی بازی منوی بازی
ption id="attachment_28351" align="aligncenter" width="1000"]منوی ترکیب تیم‎ منوی ترکیب تیم‎
ption id="attachment_28349" align="aligncenter" width="1000"]مشخصات بازیکن مشخصات بازیکن
در دو سال گذشته، نسخه‌های Ultimate Team بازی‌های FIFA روی کنسول‌های ایکس‌باکس دارای بازیکنان اضافی و قدیمی بودند. برای مثال بازیکنان افسانه‌ای چون پله، روماریو، رود گولیت، دنیس برگکمپ، لوییس فیگو، پاول ندود و پاتریک ویرا در نسخه‌ی Ultimate Team بازی FIFA 15 حضور داشتند. انتظار می‌رود Ultimate Team برای نسخه‌های ایکس‌باکس FIFA 16 نیز انتشار یابد. برای مشاهده تصاویر بیشتر از FIFA 16 که توسط SuitArts طراحی شده‌اند می‌توانید به اینجا مراجعه کنید. منبع: Gameranx

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده