// شنبه, ۲۱ آذر ۹۴ ساعت ۲۱:۰۰

فال‌اوت ۴ از ویژگی‌های جالب و هیجان‌انگیز پر است. البته از یک بازی به این بزرگی که دارای دشمنانی مثل سوسک‌های رادیواکتیو است کمتر از این انتظار نمی‌رود. با این‌حال هیچکدام به گردپای غریبه مرموز (Mysterious Stranger) نمی‌رسند. در ادامه با زومجی همراه باشید.

بازی فال‌اوت ۴ پر است از نکات جالب و پر رمز و راز اما شاید عجیب‌ترین نکته آن، شخصیتی به نام غریبه مرموز باشد که به صورت تصادفی در بازی ظاهر می‌شود، به شما کمک می‌کند و به همان سرعتی که ظاهر شده، غیب می‌شود!

نکته جالب این غریبه مرموز این است که ممکن است حتی با پایان رساندن بازی، یکبار هم وی را مشاهده کنید. بسیاری از بازیکنان اعلام کرده‌اند که با اینکه بخش داستانی بازی را به پایان رسانده‌اند، هرگز وی را ملاقات نکرده‌اند.

ظاهر شدن این غریبه نیز در نوع خود بسیار جالب است. هنگامی که وی ظاهر می‌شود، صدای خاصی پخش می‌شود و دوربین بازی به عقب می‌رود و وی را در حالی نشان می‌دهد که با تفنگ خود دشمنان شما را از پای در می‌آورد و به همان سرعتی که آمده، می‌رود. 

با اینکه ظاهر کردن وی کاملا از دست شما خارج است، شما می‌توانید با قرار دادن صدای ظاهر شدن وی به عنوان زنگ گوشی موبایل‌تان، خاطره وی را همیشه زنده نگه دارید! برای این‌کار کافی است به وب‌سایت میجر نلسون مراجعه کنید و از آنجا اقدام به دانلود این زنگ‌های موبایل بکنید!

دانلود ویدیو با رزولوشن 360p | دانلود ویدیو با رزولوشن 720p

بازی Fallout 4 در تاریخ ۱۰ نوامبر (نوزدهم آبان) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی  منتشر شد و توانست با نظر مثبت منتقدین و بازیکنان روبه‌رو شود. ما نیز در زومجی بازی را مورد بررسی قرار دادیم و به آن امتیاز عالی ۹ را دادیم. افشین پیروزی در نقد خود نوشت:

فال‌اوت دقیقا در لبه تبدیل شدن به یک شاهکار بدون نقص قرار دارد. بتسدا اگر فقط کمی به جزییات گرافیکی بازی دقت بیش‌تری می‌کرد، هیچ عامل دیگری نمی‌توانست باعث شود تا این اثر به‌یاد‌ماندی نمره کامل را دریافت نکند. فال‌اوت 4 در حال حاضر یکی از بهترین بازی‌های عرضه شده است و گیمر‌ها و مخصوصا طرفداران سبک نقش‌آفرینی می‌توانند برای مدت زمان بسیار طولانی از آن لذت ببرند.

[alert variation="alert-info"]اگر از علاقه‌مندان به بازی Fallout 4 هستید، می‌توانید تمام مطالب و ویدیوهای مربوط به این بازی را در صفحه Fallout 4 مشاهده کنید.[/alert]

منبع: Gamespot