// پنجشنبه, ۱۹ آذر ۹۴ ساعت ۲۲:۳۰

طی پخش‌زنده‌ای که به‌تازگی توسط استودیو ناتی داگ انجام شده، اعضای این استودیو اعلام کردند نسخه نهایی بخش چندنفره بازی  Uncharted 4: A Thief's End دارای محتویات بیشتری مانند لباس‌، کلاه، حرکات پس از خوشحالی و موارد دیگر خواهد داشت. با زومجی همراه باشید.

در حال‌حاضر خریداران مجموعه آنچارتد کالکشن در حال تجربه نسخه آزمایشی بخش چندنفره بازی آنچارتد ۴ هستند. اگر این نسخه را تجربه کرده باشید، حتما توجه کرده‌اید که محتویات زیادی برای شخصی‌سازی شخصیت بازیکنان وجود ندارد.

در طول این پخش زنده اعلام شده نسخه نهایی بخش چندنفره Uncharted 4 دارای محتویات بیشتری مانند لباس‌، کلاه، حرکات پس از خوشحالی و بسیاری دیگر خواهد بود.

در ادامه می‌توانید لیستی از اطلاعات مهم منتشرشده را مشاهده و نظرات خود را در رابطه با آنها با ما در میان بگذارید:

  • در نسخه نهایی حرکات پس از خوشحالی بیشتری وجود خواهد داشت
  • در نسخه نهایی لباس یا پوسته و کلاه‌های بیشتری قرار دارد
  • هیچ برنامه‌ای برای قراردادن پوسته‌هایی که مربوط به مجموعه آنچارتد نیستند وجود ندارد
  • قدرت‌های بیشتری در نسخه نهایی بازی وجود خواهد داشت. این قدرت‌ها عمق تاکتیکی بیشتری به بخش چندنفره اضافه خواهند کرد.
  • شخصیت‌های بیشتری با صداگذاری کامل در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت
  • در نسخه نهایی سلاح‌های بیشتری وجود خواهد داشت
  • ناتی داگ در تلاش است چیزهایی که در بخش چندنفره وجود دارد را بزرگ و سنگین نشان ندهد. آن‌ها در این هفته‌های پایانی تا انتشار بازی، هر روز روی این بخش کار می‌کنند تا تعادل لازم را به بازی بیاورند.
  • ناتی داگ قصد دارد تغییراتی در قدرت ماوراءالطبیعه جِن (Djinn) بوجود بیاورد

نظر شما در این رابطه چیست؟ اگر نسخه بتا را تجربه کردید، دوست دارید در نسخه نهایی شاهد چه تغییراتی در بخش چندنفره بازی آنچارتد ۴ باشید؟

بازی Uncharted 4: A Thief’s End که آخرین ماجراجویی‌های دریک در این مجموعه قدیمی را به بازیکنان نشان خواهد داد، در تاریخ ۲۷ اسفند به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد.

کاربرانی که در گذشته بازی آنچارتد کالکشن را خریداری کردند، هم‌اکنون درحال آزمایش نسخه آزمایشی این بازی هستند. نسخه بتای Uncharted 4 دارای دو نقشه و یک حالت با نام Team Deatmatch است.

منبع: DualShockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده