// شنبه, ۳۰ آبان ۹۴ ساعت ۱۰:۰۰

پیش‌فروش بلیط‌های فیلم بسیار مورد انتظار Star Wars: The Force Awakens، بیش از ۵۰ میلیون دلار برای این فیلم که قسمت هفتم مجموعه جنگ ستارگان است، درآمد داشته است. با زومجی و جزئیات این خبر همراه باشید.
با اینکه هنوز حدود یک ماه تا اکران قسمت هفتم فیلم جنگ ستارگان باقی‌ مانده است، این فیلم علمی‌-تخیلی‌ که توسط جی جی آبرمز کارگردانی شده است، موفق به کسب ۵۰ میلیون دلار از طریق پیش‌فروش بلیط‌هایش شده است. وب‌سایت وال استریت ژورنال ضمن اعلام این خبر افزود که این فیلم موفق شده رکورد‌های پیش‌فروش را در بسیاری از سینماهای زنجیره‌ای جا به جا کند. فاندانگو، وب‌سایت فروش آنلاین بلیط به ورایتی اعلام کرد که فیلم The Force Awakens به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ این کمپانی تبدیل شده است. پیش از این فیلم، رکورد پرفروش‌ترین پیش‌فروش با ۲۵ میلیون دلار در اختیار فیلم اول مجموعه Hunger Games بود. بخش اعظم بلیط‌های مربوط به اکران IMAX فیلم به فروش رفته است اما سالن‌های سینمای عادی کماکان جاهای خالی‌ زیادی دارند. فاندانگو در ادامه اعلام کرد که بسیاری از سینماها، برای این فیلم ساعت‌های اکران جدیدی را معرفی‌ کردند تا بتوانند پاسخگوی تقاضای طرفداران باشند.

تریلر فیلم Star Wars The Force Awakens

دانلود ویدیو با رزولوشن 360p | دانلود ویدیو با رزولوشن HD 720p

قسمت هفتم جنگ ستارگان توسط جی جی آبرامز کارگردانی شده است و ستارگانی همچون هریسون فورد، مارک همیل، کری فیشر، آدام درایور، دیزی ریدلی،جان بویگا، اسکار ایزاک، لوپیتا انیونگو، اندی سرکیس، دامنال گلیسون، آنتونی دنیلز، پیتر می‌هیو و مکس فون سیدو در آن‌ به ایفای نقش پرداخته‌اند. فیلم برای اکران در تاریخ ۱۸ دسامبر ۲۰۱۵ (۲۷ آذر) برنامه‌ریزی شده است. وقایع فیلم Star Wars: The Force Awakens، سی‌ سال پس از داستان فیلم بازگشت جدای (Return of the Jedi) اتفاق می‌افتد و در این فیلم ما شاهد نسل جدیدی از قهرمان‌ها و شخصیت‌های منفی‌ خواهیم بود. بسیاری از شخصیت‌های معروف سه‌گانه اول فیلم نیز در قسمت هفتم جنگ ستارگان حضور دارند. در راستای دیگر اخبار مربوط به فیلم، چندی پیش آبرامز درباره سرنوشت لوک اسکای‌واکر صحبت‌هایی کرده بود همچنین اعلام شد که به دلیل جلوگیری از لو رفتن داستان فیلم، The Force Awakens در ۴ مراسم اهدای جوایز امسال غایب خواهد بود. ۳ تبلیغ تلویزیونی جدید نیز برای فیلم منتشر شد که می‌توانید آنها را در زومجی مشاهده کنید. [alert variation="alert-info"]اگر از علاقه‌مندان به فیلم Star Wars The Force Awakens هستید، می‌توانید تمام مطالب و ویدیوهای مربوط به این فیلم را در صفحه مخصوص به فیلم Star Wars The Force Awakens مشاهده کنید.[/alert] منبع: IGN

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده