// سه شنبه, ۱۹ آبان ۹۴ ساعت ۱۳:۰۰

امروز الکترونیک آرتز یک تریلر سینمایی جدید از بازی مورد انتظار Star Wars Battlefront منتشر کرد. در این تریلر، آنا کندریک، هنرپیشه مجموعه فیلم‌های Pitch Perfect نیز حضور دارد. با زومجی و تماشای تریلر همراه باشید.
زمان زیادی تا انتشار بازی مورد انتظار Star Wars Battlefront باقی‌ نمانده است. این بازی که توسط کمپانی دایس ساخته شده است و الکترونیک آرتز وظیفه انتشار آن‌ را بر عهده دارد، در تاریخ ۱۷ نوامبر (۲۶ آبان) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی‌ ویندوزی منتشر می‌شود. امروز الکترونیک آرتز در اقدامی تریلر سینمایی جدیدی از این بازی منتشر کرده است. در این تریلر زیبا به این نکته اشاره می‌شود که با انتشار بازی، بسیاری از مردم برای انجام این بازی غیب خواهند شد! یکی از نکات جالب این تریلر،‌حضور آنا کندریک، هنرپیشه معروف فیلم‌های Up in the Air و Pitch Perfect در این تریلر است. در ادامه شما را به تماشای این تریلر زیبا دعوت می‌کنیم:

دانلود ویدیو با رزولوشن 360p | دانلود ویدیو با رزولوشن HD 720p

در راستای دیگر اخبار مربوط به بازی Star Wars Battlefront، چندی پیش الکترونیک آرتز اعلام کرد که Season Pass بازی که ۵۰ دلار قیمت دارد شامل ۴ بسته الحاقی خواهد شد. همچنین دارندگان این Season Pass می‌توانند دو هفته زودتر نسبت به گیمر‌های عادی به محتویات این بسته‌ها دسترسی‌ داشته باشند. چند روز پیش نیز EA اعلام کرد که امید دارد این بازی فروشی بالغ بر ۱۳ میلیون نسخه داشته باشد.

نظر شما در رابطه با این تریلر جدید سینمایی بازی چیست؟

[alert variation="alert-info"]اگر از علاقه‌مندان به بازی Star Wars Battlefront هستید، می‌توانید تمام مطالب و ویدیوهای مربوط به این بازی را در صفحه Star Wars Battlefront مشاهده کنید.[/alert]

منبع: VG247

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده