// یکشنبه, ۱۵ شهریور ۹۴ ساعت ۲۲:۰۰

Mad Max نامی آشنا برای دوست‌داران سینما است. سه گانه‌ای که حدود ۳۰ سال پیش روی پرده‌ی سینماها رفت و امسال بعد از گذشت این سال‌ها شاهد یک فیلم جدید از این سری و یک بازی جدید بودیم. با زومجی و بررسی ویدیویی بازی Mad Max همراه باشید. 

بازی Mad Max در مسیری متفاوت با فیلم‌ها حرکت کرده و به هیچ وجه یک محصول صرفا تبلیغاتی برای عرضه در کنار فیلم جدید نیست. استودیوی آوالانچ یک بازی بر اساس دنیای Mad Max خلق کرده است. استودیویی که بیشتر با بازی Just Cause آن را می‌شناسیم. بازی در ابتدا حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و بسیار جذاب به نظر می‌رسد. اما با پیشروی در بازی از آن خسته و نا امید شدیم! این کوتاه‌ترین توصیفی بود که می‌شد از بازی داشت. Mad Max تمام عناصر لازم برای جذاب شدن گیم‌پلی را در اختیار دارد، اما همه چیز فدای طراحی مراحل بسیار ضعیف بازی شده است. از طرفی داستان بازی نیز درگیرکننده نیست و شما را مجذوب خود نمی‌کند. 

در بررسی ویدیویی سعی کردیم تا به طور خلاصه بخش‌هایی از بازی را به تصویر بکشیم تا با فضای کلی بازی آشنا شوید و با نکات مثبت و منفی آن تا حدود زیادی آشنا شوید. پس از تماشای ویدیو حتما منتظر بررسی متنی و کامل بازی و همچنین بررسی بازی در آیتم نیم‌نگاه در روزهای آینده باشید.

دانلود ویدیو با رزولوشن 320p | دانلود ویدیو با رزولوشن HD 720

 

[alert variation="alert-warning"]برای تهیه بازی Mad Max و همچنین محصولات مرتبط با Xbox 360، PS4 و Xbox One به فروشگاه اینترنتی پی‌ سی ایکس‌ باکس مراجعه کنید.[/alert]

P30 Xbox

تهیه شده در زومجی ( در تهیه‌ی این ویدیو، نادر امرایی و دانیال نوروزی همکاری کردند)

زومجی چگونه یک بازی را بررسی می‌کند؟


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده