Microsoft

توضیحات جدید مایکروسافت در خصوص ایکس باکس اسکورپیو و بازی بین پلتفرمی با پلی استیشن 4

آرون گرینبرگ، رئیس بازاریابی ایکس‌باکس (Xbox)، در مصاحبه‌ای با سایت ام‌سی‌وی (MCV) جزئیات بیشتری را از ایکس‌باکس اسکورپیو و بازی بین پلتفرمی ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 آشکار ساخت. با زومجی همراه باشید.

بازی Quantum Break فراتر از انتظارات مایکروسافت فروش داشته است

طبق گفته رئیس بخش بازاریابی ایکس‌باکس، بازی Quantum Break محصول استودیو باسابقه رمدی اینترتینمت، توانسته بیش از انتظارات کمپانی مایکروسافت فروش داشته باشد.

تاریخ عرضه دموی Forza Horizon 3 به صورت تصادفی اعلام شد

امروز عکسی در اینترنت پخش شد که به صورت تصادفی تاریخ عرضه دموی بازی مورد انتظار Forza Horizon 3 را فاش کرد. با زومجی و جزئیات خبر همراه باشید. 

آهنگساز سریال Game of Thrones آهنگ‌های Gears of War 4 را می‌سازد

امروز اعلام شد که رامین جوادی، آهنگساز سریال Game of Thrones، وظیفه ساخت آهنگ‌های بازی Gears of War 4 را برعهده دارد. با زومجی همراه باشید.

دلیل تاخیر خوردن بازی‌های Halo Wars 2 ،Scalebound و Crackdown 3 از زبان مایکروسافت

بازی‌های Halo Wars 2 ،Scalebound و Crackdown 3 هر سه برای عرضه در سال ۲۰۱۶ برنامه‌ریزی شده بودند که پس از مدتی همگی تاخیر خوردند. حال مایکروسافت دلیل این اتفاق را شرح می‌دهد.

آرون گرینبرگ: به فروش ایکس باکس وان در ماه آگوست خوش بین هستم

آرون گرینبرگ، رئیس بازاریابی ایکس‌باکس (Xbox)، پس از فروش بهتر ایکس‌باکس وان نسبت به پلی‌استیشن 4 در ماه جولای در آمریکا، به فروش ماه آگوست آن نیز خوش بین است. با زومجی همراه باشید.

مایکروسافت اپلیکیشن جدید Halo برای پی سی را معرفی کرد

استودیوی 343 اینداستریز (343 Industries) امروز اپلیکیشن Halo را که به عنوان مرکزی برای دسترسی، اطلاع رسانی و خرید تمام بازی‌های Halo روی پی‌سی عمل می‌کند معرفی کرد. با زومجی همراه باشید.

تاریخ عرضه ابزار Forge بازی Halo 5 برای پی سی اعلام شد

امروز شرکت مایکروسافت (Microsoft) اخبار مهمی را در خصوص محتویات جدید Halo 5: Guardians و ابزار Forge پی‌سی اعلام کرد. برای آگاهی از جزئیات بیشتر با زومجی همراه باشید.

بازی Joust از طریق Backward Compatibility برای ایکس باکس وان عرضه شد

کمپانی مایکروسافت اعلام کرد بازی قدیمی و کوچک Joust به قابلیت Backward Compatibility کنسول ایکس‌‌باکس وان اضافه شده است. در ادامه با زومجی همراه باشید.

فیل اسپنسر: ساخت بازی های ایکس باکس اسکورپیو خیلی خوب پیش می رود

فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس، از روند آماده شدن بازی‌های زمان عرضه‌ی ایکس‌باکس اسکورپیو اعلام رضایت کرده است و ساخت بازی‌های 4K برای پی‌سی را تمرینی برای ساخت بازی‌های اسکورپیو می‌داند. با زومجی همراه باشید.

رئیس بازاریابی ایکس باکس: ویژگی Xbox Play Anywhere دارای ارزشی فوق العاده است

شرکت مایکروسافت (Microsoft) معتقد است که ویژگی ایکس‌باکس پلی انیور (Xbox Play Anywhere) دارای ارزشی فوق العاده برای بازی‌ها و گیمرها است. با زومجی همراه باشید.

بررسی ایکس باکس وان اس

بالاخره کنسول زیبای ایکس‌باکس وان اس  از راه رسید اما جدیدترین پرچمدار مایکروسافت در بازی‌های ویدیویی چه تغییراتی نسبت به نسخه اصلی داشته است؟ با بررسی زومجی از ایکس‌باکس وان اس (Xbox One S) همراه باشید. 

Call of Duty 2 از طریق Backward Compatibility برای ایکس باکس وان عرضه شد

کمپانی مایکروسافت در ادامه عرضه بازی‌های ایکس‌باکس 360 برای ایکس‌باکس وان از طریق Backward Compatibility، بازی Call of Duty 2 را برای کنسول نسل هشتمی خود عرضه کرده است.

صفحه ۱ از ۹۰