اختصاصی زومجی

هفته نامه ویدیویی ۵۹: از شایعات ریمستر LA Noire تا رکورد شکنی سریال شهرزاد

در پنجاه و نهمین هفته‌نامه ویدیویی زومجی، طبق معمول هر هفته نگاهی بر مهم‌ترین اخبار دنیای سرگرمی و تکنولوژی در ۷ روز گذشته می‌اندازیم.

زوم‌کست: هرچه که باید درباره نمایشگاه Tehran Game Convention بدانید

نمایشگاه TGCروزهای ۱۵ و ۱۶ تیرماه با حضور فعالان مطرح صنعت بازی‌سازی از سرتاسر جهان در تهران برگزار شود. زوم‌کست زومجی شما را بیشتر با این نمایشگاه آشنا خواهد کرد.

هفته نامه ویدیویی ۵۸: ویژه نامه E3 2017

در پنجاه و هشتمین هفته‌نامه ویدیویی زومجی، سراغ مهم‌ترین رویداد دنیای بازی یعنی E3 2017 رفته‌ایم و مهم‌ترین اخبار این رویداد را بررسی کرده‌ایم.

پوشش زنده ویدیویی زومجی از کنفرانس‌های نمایشگاه E3 2017

زومجی امسال هم به پوشش زنده تصویری کنفرانس‌های E3 2017 خواهد پرداخت؛ این روزهای به‌یادماندنی بازی‌های ویدیویی را همراه زومجی باشید.

هفته نامه ویدیویی ۵۷: از Need For Speed Payback تا نسخه جدید Assassin's Creed

در پنجاه و هفتمین هفته‌نامه ویدیویی زومجی، از نسخه جدید Need For Speed می‌گوییم و شایعات Assassin's Creed Origins را مرور می‌کنیم.

هفته نامه ویدیویی ۵۶: از Far Cry 5 تا تاخیر Red Dead Redemption 2

در پنجاه و ششمین هفته‌نامه ویدیویی زومجی، از تاخیر در عرضه بازی Red Dead Redemption 2 می‌گوییم و نگاهی به بازی تازه معرفی شده Far Cry 5 می‌اندازیم.

نیم‌نگاه زومجی: Injustice 2

امروز در نیم‌نگاه، رفاقت‌ها جای خود را به کامبوها و مشت و لگدها دادند! با نیم‌نگاه بازی Injustice 2 همراه زومجی باشید.

هفته نامه ویدیویی ۵۵: از بازی های جدید یوبیسافت تا افتتاح کن توسط اصغر فرهادی

در پنجاه و پنجمین هفته‌نامه ویدیویی زومجی، نگاهی بر بازی‌های جدید معرفی شده یوبیسافت می‌اندازیم و به خبر افتتاح جشنواره کن توسط اصغر فرهادی می‌پردازیم.

هفته نامه ویدیویی ۵۴: از تاریخ عرضه احتمالی God of War تا Bloodborne 2

در هفته نامه ویدیویی ۵۴ زومجی، ابتدا تاریخ عرضه احتمالی بازی God of War را اعلام می‌کنیم و در ادامه از احتمال رونمایی از Bloodborne 2 در E3 2017 می‌گوییم.

هفته نامه ویدیویی ۵۳: از Darksiders 3 تا تریلر جدید فیلم Dunkirk

در ۵۳ امین هفته‌نامه ویدیویی زومجی، ابتدا از اولین تریلر بازی Darksiders 3 می‌گوییم و نگاهی بر تریلر جدید فیلم دانکرک، ساخته کریستوفر نولان، می‌اندازیم.

نیم‌نگاه زومجی: Horizon Zero Dawn

امروز به ویرانه‌های ۱۰۰۰ سال بعد، به جایی می‌رویم که حیات به شکلی متفاوت و زیر سایه‌ ربات‌ها و ماشین‌ها جریان دارد. با نیم‌نگاه بازی Horizon Zero Dawn همراه زومجی باشید.

هفته نامه ویدیویی ۵۲: از اولین تریلر رسمی Call of Duty: WWII تا سرمایه فوق العاده بازی Star Citizen

در ۵۲ امین هفته‌نامه ویدیویی زومجی، از اولین تریلر رسمی بازی Call of Duty: WWII می‌گوییم و نگاهی به سرمایه عظیم جمع‌آوری شده برای بازی Star Citizen می‌اندازیم.

هفته نامه ویدیویی ۵۱: از حضور فیفا در بازی های آسیایی تا رونمایی از Call of Duty: WWII

در پنجاه و یکمین هفته‌نامه ویدیویی زومجی، ضمن اعلام حضور فیفا در بازی‌های آسیایی، از نسخه جدید Call of Duty با نام Call of Duty: WWII می‌گوییم.

صفحه ۱ از ۱۵